Biz yenilikçi mimarlarız

Arbeid Mimarlık; mimarlık ve iç mimarlığın tasarım ve detaylarının birbirinden bağımsız olamayacağı mottosu ile sektördeki farkındalığı artırmak ve son kullanıcının projeye entegre olmasını amaç edinerek; mimar Seyfettin Yaşar tarafından İzmir merkezli olarak kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana yurt içi ve yurt dışında; farklı ölçeklerde projelerde yer alarak mimari çizgisini sektörde belirgin bir şekilde hissettirmiştir. Yapının tasarlanma aşamalarını kendi çizgileri ile ifade eden ‘Arbeid’ ekibi; yapı ile güneş, rüzgar, enerji ve deprem ilişkisini bütün projelerinde detaylı işlerken, estetik kaygısından uzaklaşmadan yapmayı başarmaktadır.

Tecrübeli ve dinamik ekibiyle sektörde varlığını sürdüren Arbeid; 9 yıllık tecrübesini projenin her alanında yaşatmaktadır. Avan projeden uygulama projesine, ruhsat projesinden inşaat takibine, materyal seçiminden anahtar teslim projelere birçok alanda hizmet vermektedir. Günümüze kadar birçok proje üretip, hayata geçiren Arbeid Ekibi ; modern, bohem, İskandinav… tarzlarında konut, villa, butik otel, otel, cafe ve restaurant tasarımlarına yeni bakış açısı ve kendi yorumunu katarak yoluna devam etmektedir.

Çokça ‘emek’ isteyen bu sürece danışanlarımızın heyecanı ile ‘Arbeid’ in dinamizmini harmanlamaktan mutluluk duyuyoruz.


İzmir Mimarlık Ofisiİzmir Mimarlık Ofisi