VİLLA MİMARİ

Sizlere İzmir genelinde en eşsiz tasarımları sunuyoruz. Detayları ve çizimleri bizlere bırakın sizlere en iyi villa tasarımını yapalım. Öncelikle villanın tanımını yapalım. Bazı makalelerden alıntı yapar isek; İngilizce villa demek. Villa geniş bir arazi üzerine inşa edilmiş ve çevreden izole edilmiş bir konaklama modelidir. Her villa açık alana ve doğaya yakın modern, lüks bir tasarıma sahip büyük bir ölçeğe sahiptir. İzmir mimarlık ve İzmir iç mimarlık anlamında en iyisini sizlere biz sunalım. İzmir mimarlık ofisleri ve İzmir iç mimarlık ofisleri arasından en iyisi olacağımızın garantisini veriyoruz.

Villalarda eksiksiz olması gereken bazı şeyler vardır. Eksiksiz bir villa şunları içerir: oturma odası, birçok yatak odası, bahçe ve özel havuz. Ayrıca, bir villa çevredeki alandan tamamen ayrı olarak inşa edilmiştir, bu nedenle bir villa genellikle bahçe tasarımları ve özel yollar ile çevrilidir. Villa tipleri tek, yarı müstakil ve bitişik villalar olmak üzere üç çeşittir. Müstakil villalar, ayrı bir blok oluşturan bağımsız bir mimari üzerine inşa edilmiş bir tiptir. Tek villalar şunları içerir: ön, arka, sağ, sol taraf ayrı işlevlere sahiptir, ancak yine de genel olarak uyumludur.

Dubleks villalardan bahseder isek; Dubleks villalar tek bir villa gibi izole edilmemiştir, ancak bitişik villaya bağımlıdır ve birleşik ve uyumlu bir mimari, tasarım, renk, dekorasyon ve çevre manzarası bloğu oluşturur. Birbiri ardına bir seri halinde inşa edilen villalar için bitişik villalar çağrılır. Bu villalar ayrıca estetik açıdan zengin bir bütün oluşturan mimaride ve tasarımda tekdüzeliğe sahiptir. İzmir mimar ve İzmir iç mimar detayları Arbeid Mimarlık ile şekilleniyor.

Emlak dünyasında, deniz villaları, bahçe villaları, resort villalar gibi diğer birçok villa tipi vardır. Sizlere bu tasarımların her birini farklı farklı İzmir’in her yerinde sunuyoruz. Aliağa’dan Selçuk’a; Çeşme’den Tire’ye kadar en kaliteli tasarımları kalemlerimizle çiziyoruz. Uzman kadromuz ile beraber sizlere en kaliteli malzemeler ile olabildiğince çabuk bir şekilde en iyi işçiliği sunuyoruz. En eşsiz villa tiplerini sizlerin fikirleri ile şekillendiriyoruz. Detay çerçevesinde bizlerden mimar, mimarlık ofisi,  iç mimar, iç mimarlık ofisi, izmir iç mimarlık ofisleri,  mimarlık ofisleri, villa tasarımı konusunda danışmanlık almak için bir an önce irtibat numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.