Hakkımızda

Arbeid Mimarlık, kuruluşundan bu yana kentsel planlardan, konutlara; kültürel binalardan, özel yaşam alanlarına ve iş yerlerine kadar etkileyici ve geniş bir çalışma yelpazesi ile tasarımlarını sürdürmüş ve inşai faaliyetlerini devam ettirmiştir.

Arbeid, mimari kimliği, yapının kendi kültürel, tarihi ve coğrafi koşulları içinden ele alıp, modern dünyanın vazgeçilmez talepleri ile sonuçlandırırarak, etkileyici ve efektif bir tasarım sunmayı başarmak için uzlaşmacı bir tasarım çizgisiyle yol almaktadır.

Mimari perspektifin etkin üretim ile sağlanacağını düşünen mimar için, mimari üretim; tasarımin en küçük detaya kadar takip edilmesi, kapsamlı bir şekilde detaylandırılması ve en uygun sekilde çözüme kavuşturulması ile sağlanabilir.

Bu nedenle projeler daha eskiz aşamasında iken kullanıcı ihtiyaçları ve talepleri gözetilerek değerlendirilir ve sonrasında uygulamaya geçilir. Bu bağlamda ‘’Mimari Tasarım-Üretim-Kullanıcı’’ gibi kodlar birbirinden koparilmadan, tasarımda özgünlük sağlanmaya çalışılmaktadır.

Arbeid; konut,villa,butik otel,kafe ve restaurant gibi yapisal üretimlerde uzmanlık göstermekle beraber, ekip arkadaşları ile birlikte büyük ölçekli projelere getirdiği yorum ve farkli perspektifler ile de ayrıca ön plana çıkmaktadır.